Osiągnięcia uczniów w bieżącym roku szkolnym

Mikołaj Wiewióra
Przygotowanie: Mirosław Drożdżowski
II nagroda
Międzynarodowy Konkurs Gitarowy – Dolny Kubin (Słowacja),  14-15 maja 2019

Mikołaj Wiewióra
Przygotowanie: Mirosław Drożdżowski
II nagroda
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej – Trzęsacz, 7-10 czerwca 2019

Mikołaj Wiewióra
Przygotowanie: Mirosław Drożdżowski
III nagroda
I Międzynarodowy Konkurs Gitarowy – Chełm,  10-11 kwietnia 2019

Marika Klekocińska
Przygotowanie: Mirosław Drożdżowski
Grand Prix
X Spotkania Gitarowe – Gorlica, 17 maja 2019

Duet: Marika Klekocińska – gitara, Zuzanna Kuśmierczyk – skrzypce
Przygotowanie: Mirosław Drożdżowski
Złoty Dyplom
X Spotkania Gitarowe – Gorlica, 17 maja 2019

Duet: Adrianna Szymczyk – klarnet, Dawid Dróżdż – akordeon
Przygotowanie: Daniel Baranowski
II nagroda
Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy dla uczniów szkół muzycznych II st. – Słupca, 15-16 kwietnia 2019

Mikołaj Wiewióra
Przygotowanie: Mirosław Drożdżowski
II nagroda
XI Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Gitara na Kresach” – Katowice, 14-16 lutego 2019

Aleksandra Rogozińska
Przygotowanie: Krystyna Niemiec-Jawis
Wyróżnienie I stopnia
X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego – Piotrków Trybunalski, 28 listopada – 2 grudnia 2018

Wiktor Wieczorek
Przygotowanie: Jerzy Patora
Wyróżnienie
X Festiwal Klarnetowy – Piotrków Trybunalski, 14-18 maja 2019

Chór PSM I st.
Przygotowanie: Maciej Salski
II nagroda
VIII Regionalny Przegląd Chórów Szkół Muzycznych I stopnia regionu łódzkiego – Łódź, 30 marca 2019

Duet skrzypcowy: Zuzanna Kuśmierczyk, Zuzanna Kafar
Przygotowanie: Ewa Izydorczyk-Grzelak
II nagroda
Zgierskie Spotkaniac Młodych Wiolinistów „Solo i na dwa smyki” – Zgierz, 15 kwietnia 2019

Duet: Adrianna Wężyk – skrzypce, Nikola Gemel – wiolonczela
Przygotowanie: Krzysztof Łatwiński
II Wyróżnienie
Zgierskie Spotkaniac Młodych Wiolinistów „Solo i na dwa smyki” – Zgierz, 15 kwietnia 2019

Duet fortepianowy: Alessandra Sarrecchia i Dominik Pietrzak
Przygotowanie: Grażyna Baranowska, Kamilla Szewczyk
nagroda III stopnia
V Regionalne Konfrontacje Duetów Instrumentalnych Szkół muzycznych I st. – Brzeziny, 10 kwietnia 2019

Lena Kugiel
Przygotowanie: Jerzy Patora
Wyróżnienie
IX Regionalne Prezentacje Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów im. Marii Iwony Boczarskiej – Zgierz, 7 grudnia 2018

Daniel Cieślik
Przgotowanie: Katarzyna Jurcyzk-Zawada
I nagroda
Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. – Kielce, 18 marca 2019

Edyta Jurdzak i Dominik Pietrzak
Przygotowanie: Ilona Wójcicka
I nagroda
Wojewódzki Konkurs Muzyczny „Pan Moniuszko sprawdza twórczo” – Łódź, 8 maja 2019 r.

Lena Kugiel i Julia Kowalska
Przygotowanie: Małgorzata Baur
Wyróżnienie
Wojewódzki Konkurs Muzyczny „Pan Moniuszko sprawdza twórczo” – Łódź, 8 maja 2019 r.

Maja Wiączek
Przygotowanie: Anna Wilczyńska
I nagroda
V Spotkania Fletowe Regionu Łódzkiego – Zgierz, 29-30 maja 2019

Monika Cecotka
Przygotowanie: Anna Wilczyńska
I nagroda
V Spotkania Fletowe Regionu Łódzkiego – Zgierz, 29-30 maja 2019

Justyna Ciesielska
Przygotowanie: Urszula Kaźmierczak
Wyróżnienie
V Spotkania Fletowe Regionu Łódzkiego – Zgierz, 29-30 maja 2019

Matylda Jączyk
Przygotowanie: Urszula Kaźmierczak
Wyróżnienie
V Spotkania Fletowe Regionu Łódzkiego – Zgierz, 29-30 maja 2019

Klaudia Burda
Przygotowanie: Katarzyna Bilińska
Wyróżnienie
V Spotkania Fletowe Regionu Łódzkiego – Zgierz, 29-30 maja 2019

Duet fortepianowy: Alessandra Sarrecchia i Dominik Pietrzak
Przygotowanie: Grażyna Baranowska, Kamilla Szewczyk
Nagroda III stopnia
XV Makroregionalny Konkurs Duetów Dziecięcych „Duettino” – Warszawa 29 listopada, 1 grudnia 2018 r.

Piotr Sala
Przygotowanie: Wojciech Jędrzejec
Laureat
Konkurs akordeonowy im. J. Jurka „Harmonia espressiva” – Sochaczew 5-6 grudnia 2019 r.

Dominik Sztąberek
Przygotowanie: Wojciech Jędrzejec
Wyróżnienie
Konkurs akordeonowy im. J. Jurka „Harmonia espressiva” – Sochaczew 5-6 grudnia 2019 r.