Osiągnięcia uczniów w bieżącym roku szkolnym

Duet fortepianowy: Marianna Jarmuszkiewicz i Alicja Leśniewska
Przygotowanie: Grażyna Baranowska, Kamilla Szewczyk
Wyróżnienie
XV Makroregionalny Konkurs Duetów Dziecięcych „Duettino”, Warszawa 1-3.12.2017

Julia Heinzel – altówka
Przygotowanie: Tomasz Guz
Wyróżnienie
Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klasy skrzypiec i altówki PSM II st., Chorzów 09.12.2017

Julia Kafar – altówka
Przygotowanie: Tomasz Guz
Wyróżnienie
Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klasy skrzypiec i altówki PSM II st., Chorzów 09.12.2017

Mikołaj Wiewióra – gitara
Przygotowanie: Mirosław Drożdżowski
II nagroda
VI Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Hity na Gitarze”, Koszalin 9-10.03.2018

Duet fortepianowy: Marianna Jarmuszkiewicz i Alicja Leśniewska
Przygotowanie: Grażyna Baranowska, Kamilla Szewczyk
Wyróżnienie II stopnia
VII Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych „Grajmy Razem”, Zamość 15-17.03.2018

Duet fortepianowy: Lena Pełka, Alessandra Sarrecchia
Przygotowanie: Grażyna Baranowska, Kamilla Szewczyk
I nagroda
XI Regionalny Konkurs Duetów Fortepianowych „Fortepian na 4 ręce” Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia Regionu Łódzkiego, Tomaszów Mazowiecki 23.03.2018

Duet fortepianowy: Marianna Jarmuszkiewicz, Alicja Leśniewska
Przygotowanie: Grażyna Baranowska, Kamilla Szewczyk
II nagroda
XI Regionalny Konkurs Duetów Fortepianowych „Fortepian na 4 ręce” Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia Regionu Łódzkiego, Tomaszów Mazowiecki 23.03.2018

Duet fortepianowy: Anna Winiarska, Julia Serwa
Przygotowanie: Magdalena Chmielewska
III nagroda
XI Regionalny Konkurs Duetów Fortepianowych „Fortepian na 4 ręce” Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia Regionu Łódzkiego, Tomaszów Mazowiecki 23.03.2018

Duet fortepianowy: Hanna Kołodziejczyk, Lena Czarnucha
Przygotowanie: Renata Bidler, Kamilla Szewczyk
Wyróżnienie
XI Regionalny Konkurs Duetów Fortepianowych „Fortepian na 4 ręce” Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia Regionu Łódzkiego, Tomaszów Mazowiecki 23.03.2018

Justyna Ciesielska – flet
Przygotowanie: Urszula Kaźmierczak
II nagroda
IX Piotrkowskie Spotkania Fletowe, Piotrków Trybunalski, 23-24 marca 2018

Maja Wiączek – flet
Przygotowanie: Anna Wilczyńska
II nagroda
IX Piotrkowskie Spotkania Fletowe, Piotrków Trybunalski, 23-24 marca 2018

Matylda Jonczyk – flet
Przygotowanie: Urszula Kaźmierczak
Wyróżnienie
IX Piotrkowskie Spotkania Fletowe, Piotrków Trybunalski, 23-24 marca 2018

Anna Zwolińska – flet
Przygotowanie: Katarzyna Bilińska
Wyróżnienie
IX Piotrkowskie Spotkania Fletowe, Piotrków Trybunalski, 23-24 marca 2018

Monika Cecotka – flet
Przygotowanie: Anna Wilczyńska
Wyróżnienie
IX Piotrkowskie Spotkania Fletowe, Piotrków Trybunalski, 23-24 marca 2018

Duet A-DA: Adrianna Szymczyk – klarnet, Dawid Dróżdż – akordeon
Przygotowanie: Daniel Baranowski
II nagroda
XVIII Regionalne Spotkania Akordeonowe, Piotrków Trybunalski, 6-7 kwietnia 2018

Dominik Sztąberek – akordeon
Przygotowanie: Wojciech Jędrzejec
II nagroda
XVIII Regionalne Spotkania Akordeonowe, Piotrków Trybunalski, 6-7 kwietnia 2018

Mikołaj Wiewióra – gitara
Przygotowanie: Mirosław Drożdżowski
II nagroda
II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Szkół Muzycznych I i II stopnia, Wadowice, 13-15 kwietnia 2018

Marika Klekocińska – gitara
Przygotowanie: Mirosław Drożdżowski
III nagroda
II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Szkół Muzycznych I i II stopnia, Wadowice, 13-15 kwietnia 2018

Szymon Wypych
Przygotowanie: Małgorzata Baur
Wyróżnienie
V Regionalne Spotkania Solfeżowe „Muzyczne figle” , Zduńska Wola, 14 kwietnia 2018

Chór PSM II st
Przygotowanie: Maciej Salski
IV miejsce i Wyróżnienie
I Przesłuchania CEA Chórów Szkół Muzycznych II stopnia regionu łódzkiego, Łódź, 7 kwietnia 2018

Zuzanna Kuśmierczyk
Przygotowanie: Ewa Izydorczyk-Grzelak
II nagroda
IV Konkurs Młodych Instrumentalistów ” Sosnowe nutki”, Otwock, 21-22 kwietnia 2018

Duet fortepianowy: Marianna Jarmuszkiewicz i Alicja Leśniewska
Przygotowanie: Grażyna Baranowska, Kamilla Szewczyk
III nagroda
IV Konfrontacje Duetów Instrumentalnych dla uczniów szkół muzycznych I st., Brzeziny, 25 kwietnia 2018

Mikołaj Wiewióra – gitara
Przygotowanie: Mirosław Drożdżowski
III nagroda
IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Gitarzystów im. K. Sosińskiego, Łódź, 11-12 maja 2018

Marika Klekocińska – gitara
Przygotowanie: Mirosław Drożdżowski
V nagroda
IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Gitarzystów im. K. Sosińskiego, Łódź, 11-12 maja 2018

Łucja Starościc – gitara
Przygotowanie: Mirosław Drożdżowski
Złoty Dyplom
IX Spotkania Gitarowe, Gorlice, 11 maja 2018

Mikołaj Wiewióra – gitara
Przygotowanie: Mirosław Drożdżowski
I nagroda
VI Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej „Orawskie Dni Gitary Klasycznej”, Jabłonka, 18-19 maja 2018

Daniel Cieślik – klarnet
Przygotowanie: Katarzyna Jurczyk-Zawada
III nagroda
Konkurs instrumentów dętych, akordeonu i perkusji szkół muzycznych I stopnia, Trzciana, 25-27 maja 2018