Plan zajęć teoretycznych w PSM I stopnia

PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH KLAS 1-3 CYKLU SZEŚCIOLETNIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 

Klasa 1

Grupa pani Małgorzaty Baur

Wtorek 15:35-16:35 Kształcenie słuchu i rytmika
Piątek 15:20-16:35 Kształcenie słuchu i rytmika

Grupa pani Ilony Wójcickiej

Poniedziałek 16:50-17:50 Kształcenie słuchu i rytmika
Czwartek 16:35-17:50 Kształcenie słuchu i rytmika

Klasa 2

Grupa pani Małgorzaty Baur

Wtorek 14:15-15:30 Kształcenie słuchu i rytmika
Piątek 14:15-15:15 Kształcenie słuchu i rytmika

Grupa pani Ilony Wójcickiej

Poniedziałek 15:30-16:45 Kształcenie słuchu i rytmika
Czwartek 15:30-16:30 Kształcenie słuchu i rytmika

Klasa 3

Grupa pani Małgorzaty Baur

Wtorek 16:40-17:55 Kształcenie słuchu i rytmika
Piątek 16:40-17:40 Kształcenie słuchu i rytmika

Grupa pani Ilony Wójcickiej

Poniedziałek 17:55-19:10 Kształcenie słuchu i rytmika
Czwartek 17:55-18:55 Kształcenie słuchu i rytmika

Kliknij, aby pobrać przydział uczniów do grup.


PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH KLAS 4-6 CYKLU SZEŚCIOLETNIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Klasa 4

Grupa pana Szymona Chybalskiego

Wtorek 17:00-17:45 Kształcenie słuchu
17:50-18:35 Audycje muzyczne
Czwartek 15:20-16:05 Kształcenie słuchu

Grupa pani Kingi Krasoń-Sowińskiej

Wtorek 16:10-16:55 Kształcenie słuchu
17:00-17:45 Audycje muzyczne
Piątek 14:30-15:15 Kształcenie słuchu

Klasa 5

Grupa pani Jolanty Błaszczyk

Wtorek 15:10-15:55 Kształcenie słuchu
Piątek 15:00-15:45 Kształcenie słuchu
15:45-16:30 Audycje muzyczne

Grupa pani Urszuli Kaźmierczak

Poniedziałek 16:05-16:50 Kształcenie słuchu
Czwartek 15:20-16:05 Kształcenie słuchu
16:05-16:50 Audycje muzyczne

Klasa 6

Grupa pani Jolanty Błaszczyk

Wtorek 16:50-17:35 Kształcenie słuchu
Środa 15:30-16:15 Kształcenie słuchu
16:15-17:00 Audycje muzyczne

Grupa pani Urszuli Kaźmierczak

Poniedziałek 14:30-15:15 Kształcenie słuchu
15:15-16:00 Audycje muzyczne
Czwartek 14:30-15:15 Kształcenie słuchu

Kliknij, aby pobrać przydział uczniów do grup.


PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH CYKLU CZTEROLETNIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Klasa 1

Grupa pani Kingi Krasoń-Sowińskiej

Wtorek 15:20-16:05 Kształcenie słuchu
Piątek 15:20-16:05 Kształcenie słuchu

Grupa pani Ilony Wójcickiej

Poniedziałek 19:15-20:00 Kształcenie słuchu
Czwartek 19:00-19:45 Kształcenie słuchu

Klasa 2

Zajęcia z panią Jolantą Błaszczyk

Środa 17:05-17:50 Kształcenie słuchu
Piątek 16:40-17:25 Kształcenie słuchu
17:25-18:10 Audycje muzyczne

Klasa 3

Zajęcia z panią Jolantą Błaszczyk

Wtorek 17:45-18:30 Kształcenie słuchu
18:30-19:15 Audycje muzyczne
Piątek 18:15-19:00 Kształcenie słuchu

Klasa 4

Zajęcia z panią Jolantą Błaszczyk

Wtorek 16:00-16:45 Kształcenie słuchu
Środa 18:00-18:45 Kształcenie słuchu
18:45-19:30 Audycje muzyczne

Kliknij, aby pobrać przydział uczniów do grup.